ŞİRKET PROFİLİ

Kurtlar Hurda San. ve Tic. LTD. ŞTİ., şirket sahibi Cemal KURT tarafından 1989 yılında kurularak faaliyete geçmiştir.

Müşterilerinin gereksinimlerine uygun, etkin ve profesyonel endüstriyel ve sanayi atık toplama hizmeti sunan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren, koşulsuz müşteri memnuniyetini, çevreye, insana ve çalışanına saygıyı, doğruluğu, dürüstlüğü ve güvenilirliği, çalışkanlığı, rekabetçi, zamanında ve dürüst ödemeyi kendine ilke edinmiş olup, atık madde toplama ve taşıma hizmet alanında en yüksek performansı sergileyerek sektöründe dürüstlüğün adresi olmayı kendine misyon edinmiştir.

Uzman ve eğitimli kadrosu, yenilikçi, girişimci yapısı ve tecrübeli çalışanları ile firmamız sektöründe fark yaratan bir öncü olma yolunda sağlam adımlarla ilerleme kararlılığındadır. Çalışmakta olduğumuz kentimizin çok saygın firmaları ile yürümekte olan ilişkilerimiz ticari anlayışımızın ve çalışma disiplinimizin bir aynası ve objektif göstergesidir.

Kurtlar Hurda San. ve Tic. LTD. ŞTİ., müşterilerine ihtiyaç duyduğu her boy ve tipte atık metal kasa ve konteynırlarını ücretsiz olarak sağlar. Çalı yolu, Yaylacık mevkii’de (BURSA) yer alan 10.000 m2’lik bir alanda hizmet veren depomuz,  metal ve ambalaj atığı/kağıt balyalama presleri, polip ve loaderlarımız, 6 fork-lift ile 10 adet kamyondan oluşan makine parkımız, Beşevler Sanayi Sitesinde bulunan tartım ve ölçüm standartlarına göre kalibre ve sertifiye edilmiş olan elektronik kantarımız ve operasyonların yönetildiği ve denetlendiği merkez ofisimiz etkin, hızlı, doğru ve entegre, atık madde toplama, taşıma, depolama ve geri dönüşüm hizmeti sağlamamızdaki en büyük yardımcılarımızdır.

Şirketimizde ayrıca, metal talaş kırıcı ve santrifüj yıkama konveyörleri, Ambalaj atıkları ayrıştırma ve balyalama könveyörleri mevcuttur.

Şirketimiz, geri dönüşüm faaliyetleri dışında, her türlü parça saç ve muhtelif boru satışı da yapılmaktadır.